Hotel usytuowany jest nad Jeziorem Karsińskim, można znaleźć tam wiele gatunków ryb, jest to istny raj dla wędkarzy. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z atrakcji na wielu okolicznych jeziorach.

Nieopodal hotelu znajduje się Jezioro Charzykowskie, gdzie znajdziemy port dla jachtów. Można tutaj pożeglować wśród wspaniałej kaszubskiej flory i fauny. Oczywiście wiele jezior na Kaszubach jest ze sobą połączonych, dlatego też można poruszać się po długich szlakach żeglugowych łączących piękne jeziora. Hotele proponuje noclegi osobom, liczącym na miłą profesjonalna obsługę, osobom, które podróżują zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Znajdziemy tu także są to apartamenty o wysokim komforcie pobytu, a w ofercie znajdują się również sale konferencyjne. Największe uznanie mają hotele położone w centrum miasta, gdzie łatwy jest dostęp do środków komunikacji i blisko do sklepów. Pozwala to na szybkie załatwianie bieżących spraw, a pobyt nie musi się ograniczać do hotelowego barku. Osoby poszukujące hotel na Kaszubach mają mogą znaleźć przytulne miejsce w miejscowości Swornegacie. Hotel położony jest pośród wspaniałych lasów i jezior. Osoby lubiące piesze lub rowerowe wycieczki z pewnością znajdą coś dla siebie, spędzając czas pośród wyjątkowej przyrody.

Są to hotele posiadające pokoje z klimatyzacją, łazienką z prysznicem, wyposażone w duże komfortowe łoża, telewizor i telefon, w lecie klienci docenią w szczególności klimatyzację. Wybierając hotel, w którym chcielibyśmy się zatrzymać, patrzymy nie tylko na wygląd z zewnątrz. Ponieważ płacimy, to chcemy wynajmować pokoje zadbane, z nowym wyposażeniem i możliwością otrzymania chociaż śniadania w cenie wynajmu. Obecnie hotele starają przyciągnąć uwagę turystów, głównie stawiając na wygląd budynku. Wielu klientów poszukuje wielu różnych udogodnień. Obecnie standardem jest chociażby bezpłatny pobyt małego dziecka w pokoju z rodzicami czy darmowy, strzeżony parking samochodowy. Dlatego też wiele osób chętnie odwiedza Kaszuby, jest to także doskonała oferta dla firm na organizację spotkań i konferencji.