Tarnów to piękne miasto, które położone jest w województwie małopolskim. Osoby, wybierające się do Tarnowa z odległych krańców Polski, z pewnością zastanawiają się, gdzie wynająć nocleg, by było miło, schludnie, a przede wszystkim w miarę tanio.

budynek hotelu gal w Tarnowie

Jak wybrać hotel w Tarnowie?

Otóż w Tarnowie znajduje się wiele hoteli, czy innych miejsc noclegowych, lecz osoby, które będą nocowały w tych rejonach po raz pierwszy nie mają rozeznania, który z hoteli spełnił, by nich wymagania. Ludzie wybierający się w okolice Tarnowa powinni, przede wszystkim rozglądnąć się, za takim miejscem noclegowym, by po długim dniu spędzonym na zwiedzaniu, czy pracy w delegacji, mogli w ciszy odpocząć i zregenerować siły.

Dlatego, poniżej przedstawiam kilka propozycji noclegów. Mam nadzieję, że te informację będą pomocne i każda osoba odwiedzająca to piękne miasto jakim jest Tarnów, znajdzie odpowiedni nocleg dla siebie, a także będzie zadowolona z pobytu i być może za jakiś czas wróci w to miejsce.

Hotel Gal przy ulicy Dworcowej

Jednym z hoteli, który łączy w sobie piękno i historię jest hotel o nazwie „ Gal”, znajdujący się niedaleko parku im. Józefa Jakubowskiego. Dlatego, dzięki temu goście odwiedzający to miejsce, mogą nacieszyć oko pięknymi widokami, nie zależnie od pory roku. Pokoje jakie oferuje Hotel Gal w Tarnowie dla swoich gości posiadają wszystkie sprzęty i akcesoria potrzebne do codziennego użytku, w tym telewizor, a nawet minibarek. Po ciężkim dniu, każdy z gości hotelowych może skorzystać z mini spa, by się odprężyć i zrelaksować. Na plus jest także to, iż hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Znajduje się widna i podjazd specjalnie dla nich.

Hotel Kantoria

Kolejną dobrą propozycją noclegu może okazać się hotel „Kantoria”. Jest to miejsce dla ludzi, którzy pragną ciszy, spokoju i solidnego odpoczynku. Dlatego, ten hotel nadaje się dla osób bardzo zapracowanych np. biznesmenów, którzy marzą o chwili błogiego lenistwa, w komfortowych warunkach.

Hotel Dunajec

Następnym miejscem wartym uwagi, może okazać się hotel Dunajec. Jest to miejsce dla ludzi, którzy pragną odpocząć nad wodą rzeki Dunajec. Dodatkowym atutem jest to, iż prawie każdy z pokoi posiada balkon, na którym można wypić kawę, poczytać książkę, czy choćby gazetę. W hotelu Dunajec można spróbować najlepszych dań, które serwowane są zarówno na polskich jak i europejskich stołach, więc jest doskonałym miejscem dla osób, które lubią dobrze zjeść, a przy tym spróbować, czegoś nowego.

Hotel Pod Dębem

Kolejna propozycja to hotel „Pod Dębem”, który wyposażony jest w 24 pokoje. Każdy z nich posiadają klimatyzację. To miejsce idealnie sprawdzi się na wyjazdy służbowe, czy szkolenia, ponieważ hotel posiada dwie duże sale konferencyjne. Obsługa na najwyższym poziomie biegle posługuje się nie tylko naszym językiem ojczystym, ale też można porozumieć się w języku angielskim. To bardzo ważne przede wszystkim, gdy prowadzi się spotkania biznesowe z zagranicznymi kontrahentami.

Hotel Tarnovia

Kolejną, a zarazem ostatnią propozycją noclegu, gdzie będzie można miło spędzić czas jest hotel „Tarnovia”. Miejsce, w którym znajduje się hotel jest piękne i pełne uroku, a także jedyne w swoim rodzaju. Znajduje się blisko fontanny wyposażonej w układ słoneczny, która jest jedynym takim obiektem w Polsce. Oprócz, tego hotel posiada, aż 126 pokoi, które zostały podzielone, tak by każdy czuł się dobrze i komfortowo. By mogła odpocząć zarówno rodzina z dziećmi, jak i para nowożeńców. Hotel nie zapomniał, także o osobach palących papierosy, wyznaczając osobne pokoje dla palaczy. Ten hotel jest dobry, także dla osób, które podróżują ze zwierzętami, gdyż są akceptowane i mile widziane.

Widok z hotelu Gal w Tarnowie

Jeśli wybierasz się do Tarnowa, wybierz najlepszy hotel i zarezerwuj nocleg w hotelu Gal. Ciesz się czasem spędzonym w tym pięknym miejscu.

Z pośród, tych kilku propozycji hoteli z pewnością, każdy znajdzie odpowiedni nocleg dla siebie, by móc wypocząć i mile spędzić czas w komfortowych warunkach.