Jeśli ktoś chce sprawdzić, jaki serwer proxy ma ustawiony na swojej przeglądarce to może to sprawdzić w bardzo łatwy sposób. Trzeba tylko wejść w ustawienia przeglądarki, a tam znajdują się takie opcje.

Wszystkie popularne przeglądarki, z których korzystamy mają podobne ustawienia, dlatego nie powinno być problemów żeby to znaleźć. Wystarczy odnaleźć ustawienia związane z siecią LAN, a tam znajdziemy właśnie proxy polskie, które jest nam potrzebne. Będzie to po prostu adres IP tylko, że inny niż ten nasz. Mało tego w każdej chwili serwer proxy można będzie ustawić na taki, jaki tylko chcemy. To właśnie daje nam wiele możliwości, z których powinniśmy skorzystać. Na pewno wiele osób chce działać w sieci anonimowo i nie chodzi tutaj o jakieś kombinacje niezgodne z prawem tylko o bezpieczeństwo. Nie jesteśmy widzialni dla innych, czyli nie stwarzamy sami dla siebie problemów. Często dzisiaj słyszy się o wykradaniu danych, o przechwytywaniu obrazu z kamerek, a tak nie jesteśmy widoczni, jako my i naszej IP tylko widać serwer polskie proxy w dobrej cenie, z którego korzystamy my i bardzo dużo osób. Namierzenie nas jest wtedy bardzo trudne i właśnie my tego oczekujemy.

Sprawdzanie i zmiana danych proxy

Zanim coś zmienimy warto zapisać sobie, z jakiego serwera proxy teraz korzystamy. W razie, czego można będzie do tych ustawień wrócić i nie będziemy mieć żadnych problemów z działaniem naszego Internetu na przeglądarce, na której teraz jesteśmy. Wybierając nowy serwer proxy, z którego będziemy korzystać trzeba wszystko sprawdzać. Chodzi też o bezpieczeństwo, ale również o prędkość. Nie chcemy wolnego Internetu, dlatego musimy sprawdzać, jakie możliwości daje nam wybrany serwer proxy, bo chcemy być z niego bardzo zadowoleni. Na szczęście dla osób, które szukają jakiegoś serwera proxy pl jest ich naprawdę bardzo dużo. Do wyboru mamy wersje darmowe, ale również płatne, a zatem zastanówmy się nad tym, która z nich jest dla nas najbardziej korzystna. Tylko wtedy uda nam się dokonać właściwego wyboru i o to chodzi.