Pomidory to wspaniałe warzywa, które mogą nam dać wiele zdrowia, wiele cennych witamin oraz minerałów. Niestety, ale po ich zakupie mogą one dosyć szybko się zepsuć. Jeśli tak, to tym bardziej można mówić o takim procesie w odniesieniu do pomidorów zebranych przez hodowców z krzaków.

Co zatem można zrobić, aby owe pomidory na dłużej pozostawały świeże, aby były one zdatne do spożycia? Oczywiście właściwe przechowywanie we właściwych warunkach, w odpowiedniej temperaturze jest tym elementem, który pozwoli nam zwiększyć szanse na dłuższe zachowanie świeżości pomidorów. Jednakże na rynku pojawił się także specjalistyczny środek, dzięki któremu owa świeżość może być jeszcze dłuższa. Jest to bardzo dobra informacja dla hodowców, dla firm zajmujących się ich przechowywaniem oraz dystrybucją. Dzięki FruitSmart, bo o tym środku w tym miejscu jest mowa, pomidory zebrane z krzaków mogą zachować swój smak, swój wygląd oraz świeżość przez znacznie dłuższy czas.

FruitSmart to środek bezpieczny i ogólnie dostępny w wybranych punktach dystrybucji. Jest to środek przeznaczony do zastosowania w odniesieniu do pomidorów o czerwonej skórce. Zabieg aplikacji owego środka powinien odbywać się w szczelnych warunkach, co jest warunkiem koniecznym i nieodłącznym. Istotne jest to, aby ów zabieg był przeprowadzony w przeciągu jednej doby od momentu zebrania pomidorów z krzaków. Sam zabieg trwa przez 12 godzin. Bardzo ważnym aspektem jest maksymalna oraz optymalna ilość środka, jaki będzie podany na daną ilość pomidorów. Ta ilość wynosi od 0,037 do 0,049 g na każdy metr sześcienny pomieszczenia chłodniczego. Warzywa powinny być zbierane w optymalnej fazie swojej dojrzałości. FruitSmart to środek, który odznacza się nie tylko skutecznością, ale ponadto również bezpieczeństwem oraz bardzo przystępną ceną. Na stronie internetowej jak przechowywać pomidory. mamy dostęp do bardzo wielu szczegółowych informacji na temat tego środka, który niewątpliwie bije rekordy popularności wśród podmiotów zajmujących się przechowywaniem warzyw.