Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, cała uwaga skupia się na noworodku. Pierwsze godziny życia dziecko spędza z mamą lub tatą w kontakcie skóra do skóry. Potem swoje pierwsze w życiu ubranko dostaje od pań położnych w szpitalu. Co jednak dalej? Jakie ubranka dla dzieci są najlepsze w pierwszych dniach życia?

WYPRAWKA DO SZPITALA

Jeszcze w ciąży każda mama kompletuje specjalną wyprawkę do szpitala. W torbach, które tatusiowie wożą w samochodach na wszelki wypadek miejsce znajdą smoczki, butelki, pieluchy, chusteczki dla dziecka oraz szereg przedmiotów, które w pierwszych dniach połogu niezbędne są kobiecie. Co jednak z ubrankami dla małego człowieka, który dopiero co przyjdzie na świat. Szukając odpowiedniego rozwiązania należy zwrócić uwagę czy bodziaki i pajacyki, które kupujemy dla nowego członka rodziny uszyte są z odpowiednich materiałów bezpiecznych dla dziecka.

OEKO-TEX STANDARD 100 – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Ubrania dla dzieci od MyBasic dają taką gwarancję. Są bowiem uszyte z najwyższej jakości materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard 100. To wiodący na całym świece znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Jeśli na metce zobaczymy ten znaczek, możemy mieć pewność, że materiały, z których uszyto ubranko są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach groźnych dla zdrowia człowieka. Mowa tu o pestycydach, chlorofenolach, barwnikach alergizujących czy zabronionych barwnikach azowych oraz od formaldehydu. W MyBasic stawia się również na polską produkcję. Firma współpracuje z najlepszymi lokalnymi szwalniami, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad tym w jakich warunkach i gdzie powstaje, np.: body na długi rękaw dla niemowląt czy kolorowe spodnie dla dzieci, które znajdziecie w ofercie sklepu. Co więcej, dzianiny posiadają dodatkowe certyfikaty „Przyjazny dla człowieka” i „Bezpieczny dla dziecka”. Dla każdej mamy to jedno z najważniejszych haseł! Ubrania dla dzieci od MyBasic to wspaniały sposób na przywitanie nowego członka rodziny. Noworodek poczuje ciepło i wygodę już od pierwszych godzin swojego życia.