Jesteś na etapie wyboru samochodu do swojego przedsiębiorstwa i rozważasz jego leasing? Nie wiesz jako rodzaj będzie najbardziej efektywny? Nic dziwnego! Korzystając z Naszej oferty możesz liczyć na fachowe doradztwo, które pomoże podjąć Ci słuszny wybór!

Każda osoba prowadząca swoje własne przedsiębiorstwo musi zdawać sobie sprawę z tego jak duża jest to odpowiedzialność oraz poświęcenie. Człowiek każdego dnia ma na głowie ogromną ilość spraw, które musi dopilnować na czas. Nie zawsze jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać. W takich okolicznościach świetnie sprawdza się posiadanie pojazdu. Daje on możliwość docierania do wybranych przez siebie miejsc w określonych godzinach. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż korzystanie z komunikacji miejskiej, która często zawodzi i jest narażona na pojawianie się tłoku oraz spóźnień. Właściciel pojazdu ma zagwarantowany komfort oraz wygodę na najwyższym poziomie. Nie musi przejmować się brakiem miejsca. Jedynym utrudnieniem dla człowieka zainteresowanego zakupem pojazdu jest jego koszt, który często przewyższa możliwości finansowe. W takich przypadkach nie chcąc tracić takich przywilejów wystarczy zainteresować się innym rozwiązaniem w postaci dostawcze leasing czyli pojazdów dostosowanych do przewozu różnego rodzaju materiałów. Atutem takiej opcji jest brak obowiązku nabywania praw własności. Na rynku znaleźć można ogromną ilość propozycji z tej kategorii jednak na szczególne zaufanie zasługuje oferta firmy CLS charakteryzująca się następującymi czynnikami:

• Niewielkie wymagania dokumentów- w większości ofert aut dostawczych w leasing konieczne jest przedstawienie ogromnej ilości papierów udowadniających między innymi możliwości finansowego
• Błyskawiczna obsługa- klienci odwiedzający to miejsce otrzymają fachowe porady oraz informacje, dzięki którym podjęcie decyzji adekwatnej do potrzeb oraz oczekiwań stanie się o wiele prostsze i szybsze
• Kalkulator leasingu – nowoczesne narzędzie umieszczone na stronie internetowej firmy pomagające poznać wysokość składki do indywidualnego modelu pojazdu oraz czasu trwania zobowiązania. Wystarczy podać kilka informacji, a rata pojawia się na ekranie.