Czy zawsze chciałeś zaimponować ludziom, robiąc im wspaniały masaż? Jeśli poświęcisz czas, aby nauczyć się kilku poufnych sztuczek, możliwe, że Twoi przyjaciele i rodzina pomyślą, że potajemnie uczęszczałeś na zajęcia z masażu.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak naprawdę zadziwić ludzi, których znasz.Zmień swoje nastawienie do masażu. Zamiast myśleć o nim jako o luksusie, pomyśl o masażu jako o terapeutycznym podejściu do zdrowia. Badania pokazują, że masaż może obniżyć poziom kortyzolu, hormonu stresu, a także złagodzić objawy astmy u dzieci. Dodatkowo, te napięciowe bóle głowy nie są w stanie sprostać rękom wykwalifikowanego masażysty.Stosowanie olejku do masażu naprawdę pomaga wprowadzić dodatkowe uczucie i doznania. Pomaga to zmniejszyć napięcie i stres w mięśniach. Technika to jedno, a posiadanie odpowiedniego olejku do masażu naprawdę załatwia sprawę. Wmasowanie oleju w skórę podczas głębokiego masażu tkanek jest po prostu cudowne.Odwiedź tylko licencjonowanego terapeutę. Licencjonowani terapeuci przeszli wiele szkoleń; dlatego są w stanie cię lepiej zadowolić. Zatrudnienie kogoś tego kalibru gwarantuje pewien poziom profesjonalizmu, który jest wspierany przez branżę, w której ta osoba pracuje.Podczas masażu musisz mieć świece zapachowe. To oświetla pomieszczenie słabo, jednocześnie dodając aromaterapię. Te drobne szczegóły mogą sprawić, że masaż będzie jeszcze przyjemniejszy.Petrissage to najlepszy sposób na złagodzenie stresu i zniknięcie bólu. Ta metoda wymaga użycia opuszków palców i kciuka. Chwyć mięsień i ściśnij go przez kilka sekund, zanim przejdziesz do innego obszaru. Przechodź przez te same obszary kilka razy, aż ból zniknie.Chcesz być na umówionym masażu trochę wcześniej. W dzisiejszych czasach nasze życie jest niezwykle gorączkowe; dlatego łatwo jest stracić poczucie czasu. Znajdź większy sukces masażu z tym artykułem

To spowoduje, że będziesz musiał pędzić na spotkanie z masażem.

To niepomyślny początek! Powinieneś być zrelaksowany, zanim się położysz.Jeśli chcesz zrobić doskonały masaż, miej oko na swojego partnera. Zwróć szczególną uwagę na wyraz twarzy i napięcie mięśni. W końcu zrozumiesz ich mowę ciała. Kiedy ich ciało się napina, prawdopodobnie zbyt mocno naciskasz.Zatrzymaj swoje myślenie. Jednym z najtrudniejszych, a jednocześnie niezbędnych elementów, aby jak najlepiej wykorzystać masaż, jest rozluźnienie stanu psychicznego. Spróbuj zacząć robić głębokie oddychanie, gdy terapeuta przygotowuje się. Wyobraź sobie, że z każdym wdechem zbierasz w głowie wszystkie dokuczliwe i stresujące myśli. Podczas wydechu wyobraź sobie, że wszystkie te myśli wystrzeliwują w kosmos, znikają na zawsze. Powtarzaj, aż poczujesz, że się odprężasz.Jeśli chcesz masażu, który równoważy Twoją energię podczas pozostawania w ruchu, zamiast leżeć na stole, wypróbuj masaż tajski. Twój terapeuta będzie Cię poruszał po całym miejscu, wykonując pozycje podobne do jogi. To naprawdę dodaje Ci energii i zmniejsza stres, jednocześnie zwiększając zakres ruchu.Czy wiesz, że masz w domu świetne narzędzia do samodzielnego masażu? Dlaczego nie położyć się na piłce tenisowej, aby bolała cię plecy? Wałek do ciasta świetnie sprawdza się w dolnej części stóp. Przejdź się po swoim domu, a możesz być zaskoczony wszystkimi wspaniałymi narzędziami, które znajdziesz!Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z masażu, możesz być pełen pytań. Czy masz zamknięte oczy? Czy rozmawiasz podczas masażu? Czy powinieneś mieć otwarte oczy leżąc na plecach? Najlepszym sposobem radzenia sobie z tymi wszystkimi rzeczami jest zrobienie tego, co uważasz za słuszne. Celem Twojego masażu jest odprężenie się i odprężenie.Czas zacząć ćwiczyć to, czego nauczyłeś się o masażach w tym artykule. Twój odbiorca będzie pod wielkim wrażeniem. Zacznij już dziś i ulepszaj swoją technikę.