Organizując imprezę firmową, czy też wesele lub po prostu większe spotkanie rodzinne, często zastanawiamy się nad problemami z transportem wszystkich osób z punktu A do punktu B.

Niezależnie od tego jakiego rodzaju imprezę mamy zorganizować warto zawczasu pomyśleć o odpowiedniej organizacji transportu, a więc wynajmie autokaru wraz z kierowcą, który zawiezie naszych gości z miejsca zbiórki do miejsca w którym odbywać się będzie zorganizowane przez nas spotkanie. Warto wziąć pod uwagę możliwość wynajmu autokaru, ponieważ przede wszystkim jest to bardziej ekologiczne, niż podróżowanie wieloma samochodami osobowymi czy taksówkami, a także i tańsze. O wygodzie nie będziemy już wspominali. Jednak co powinno się znaleźć w umowie najmu autokaru tak, byśmy nie byli później niemile zaskoczeni? Sprawdź dalszą część tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Co powinno znaleźć się w umowie przewozu zawartej z przewoźnikiem?

Przede wszystkim wynajem autokaru musimy zaplanować odpowiednio wcześniej, w różnych okresach roku dostępność terminów może być ograniczona.

W większych miastach przewoźników jest naprawdę wielu, więc nie powinno być z tym problemów. Co powinno się znaleźć na umowie, którą będziemy podpisywali? Przede wszystkim nasze dane jako wynajmującego oraz wszelkie dane firmy, która taką usługę będzie świadczyła. Informacje o ubezpieczeniach jakie posiada przewoźnik (przede wszystkim ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, które jest obowiązkowe), a także dodatkowych ubezpieczeniach takich jak ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. W umowie warto zawrzeć konkretne daty przewozów, przybliżone godziny, a także ewentualną trasę, jeśli planujemy zbierać naszych gości z kilku miejsc zbiórki. W dzisiejszych czasach wynajem busów osobowych warszawa jest bardzo prosty przede wszystkim ze względu na ilość przewoźników na rynku transportowym, którzy oferują swoje usługi zarówno firmom jak i osobom prywatnym.