Patryk Vega to obecnie bez wątpienia najbardziej płodny polski reżyser, który realizuje kilka filmów rocznie.

Jego filmy dotyczą różnych tematów jest tam polityka, medycyna, policja, siły specjalne, niesprawiedliwość, wybiera najbardziej znane historie i buduje wokół nich film. Niektórzy krytycy nazywają jego filmy kinowymi fast foodami, zarówno pod względem tempa produkcji, jak i wartości odżywczej. Jednak publiczność najwyraźniej kocha jego filmy, podobnie jak aktorzy, Vega zwykle gromadzi imponującą obsadę czołowych polskich gwiazd, które na co dzień pracują w teatrze lub przy dobrych filmach fabularnych. Ostatnio jego film Bad Boy pojawiłsię na platformie Netflix, w jedną z postaci wciela się Maciej Stuhr, który gra dobrego policjanta Piotra, natomiast jego przeciwieństwem jest Pawłem przestępca związany z grupą pseudokibiców. Bad Boy mocny film od Patryka Vegi

Kiedy byli dziećmi, Paweł zabił swojego agresywnego ojca, który był również oddanym fanem piłki nożnej a raczej chuliganem.

Teraz w jego ślady idzie Paweł, który jest skłonnym do przemocy liderem tutejszych chuliganów. Paweł jest bardzo ambitny i chce zostać liderem pseudokibiców, chce osiągnąć sukces planuje przejąć ukochany klub piłkarski i zarobić mnóstwo pieniędzy na sprzedaży narkotyków. Piotr rozpoczyna tajne śledztwo w sprawie swojego brata i klubu pseudokibiców, pomaga mu prawniczka Ola, na potrzeby śledztwa udają oni szczęśliwą parę. Zaczyna infiltrować świat jego brata i oczywiście zakochuje się w nim, świat brudnych interesów zaczyna ją pociągać i bardzo dobrze się w nim odnajduje. Znajdziemy w filmie wiele emocji, kibicowskie porachunki, światek przestępczy. W tym filmie jak zresztą we wszystkich filmach Vegi akcja toczy się przez cały czas, co prawda nie zawsze jest ze sobą logicznie połączona, ale nie o to w tej historii chodzi. Bad Boy został wyprodukowany przez Patryka Vegę za pośrednictwem polskiej wytwórni Vega Investments. Filmy Vegi mają swoich wiernych fanów, reżyser próbuje poruszać ważne tematy, ale także znane z pierwszych stron gazet Bad Boy, to film który warto zobaczyć.