Coraz więcej osób zauważa catering fit. To dieta pudełkowa, która pozwala Ci zaoszczędzić sporo czasu, oferując w pełni zbilansowane posiłki. Jak się okazuje z tego rozwiązania mogą z powodzeniem korzystać również wegetarianie, a nawet i weganie. Jest jednak jeden haczyk – trzeba wybrać dobrej jakości catering, serwowany przez sprawdzoną firmę. Jak ją znaleźć?

NAJLEPSZY CATERING DIETETYCZNY – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Jak każdy wie, catering wegetariański nie należy do najtańszych rozwiązań. Płacimy za wysoką jakość posiłków, pomysłowość dań, odpowiednie zbilansowanie oraz za dostarczenie ich pod nasze drzwi. Powinniśmy więc dokładnie przyjrzeć się firmie, która oferuje nam taką usługę.

Nie daj się oszukać! Sprawdź stronę internetową danej firmy oraz jej profile w portalach społecznościowych. Powinieneś móc bez problemu znaleźć jej dane takie, jak np. adres siedziby, numer kontaktory, regon czy nip. Wyszukując również informacji, z pewnością znajdziesz opinie na temat samej firmy od jej klientów. Uważnie im się przyjrzyj!

  • Sprawdź zespół, który pracuje nad przygotowywaniem posiłków. W firmie, oferującej catering dietetyczny powinni zatrudnieni być dietetycy oraz food creatorzy. Dzięki temu, zyskasz pewność, że posiłki zaplanowane posiłki będą pełne witamin, a nie pustych kalorii!
  • Profesjonalna firma, zaoferuje Ci możliwość wyboru. W ofercie znajdziesz coś dla wegan, wegetarian, osób z nietolerancją laktozy czy glutenu, a nawet catering sportowy. Dzięki temu, zyskasz pewność, że otrzymane posiłki będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Upewnij się, że firma umożliwia Ci otrzymanie zamówienia próbnego. Nie oznacza to darmowych posiłków, ale jednorazowe zamówienie. Na tej podstawie ocenisz, czy smak dań oraz ich kompozycja zaspokajają Twój głód. Później profesjonalna firma nie powinna zmuszać Cię do wykupowania codziennego abonamentu. Powinieneś mieć taką możliwość, jak i wybór opcji zamówień, np. raz w tygodniu.
  • Bardzo ważne jest również to, z czego przygotowywane są posiłki. Sprawdź, czy catering fit, którego ofertę poznajesz pozyskuje swoje produkty od sprawdzonych dostawców, czy może część z nich przygotowuje samodzielnie, np. chleb. To dobry znak!

CATERING WEGAŃSKI WARSZAWA – IDEALNA PROPOZYCJA DLA ZAPRACOWANYCH

Catering wegetariański to świetna opcja szczególnie dla osób, które większość dnia spędzają poza domem i nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Decydując się na takie rozwiązanie, codziennie możesz otrzymywać wybraną liczbę dań, które możesz zabrać ze sobą, np. do pracy.